Max Hauke Austriacki biegacz narciarski przyłapany na transfuzji krwi. oops...
Michael Jordan w SpaceJam
Wystarczy mocno uwierzyć a wszystko się spełni
okejki 1 · 5 lat temu
Remigiusz Siudziński / Ultrakolarz - Race Around Austria 2018
Remigiusz Siudziński / Ultrakolarz ukończył Race Around Austria - jeden z najtrudniejszych ultramaratonów kolarskich w Europie. Przejechał 2178km i 26000m przewyższenia w przeciągu 5d 4h 49min śpiąc przy tym 4h. W klasyfikacji ogólnej zajął 8. pozycję!
5 lat temu
Remi jako plażowy byk i ludzie jako torreadorzy
Bądźcie czujni trzepiąc ręczniki na plaży, aby nie okazały się one płachtami na byka!
okejki 130 · 25 245x · komentarze 23 · 5 lat temu
Ultrakolarz - Remigiusz Siudzński / RAA2018
Race Around Austria - jeden z najcięższych ultramaratonów kolarskich na świecie! To z czym muszą zmierzyć się zawodnicy to trasa długości 2200km z 30km przewyższenia. Morderczy wyścig który kolarze przejeżdzają do 6dni. W tym roku Remigiusz Siudziński - nasz reprezentant, pokonał ten dystans w 5dni 4h i 49min zajmując tym samym 8 miejsce na 17 startujących zawodników. Polak potrafi(…)