Szukaj Pokaż menu

Sytuacja nie do wytłumaczenia

14 890  
8   8  
Wymiana opowieści na temat stukania w mieszkaniach zaczerpnięta z list dyskusyjnych... (tytuł dotyczy drugiej opowieści)

* * *
Mieszkam na parterze. Dzień powszedni ok. 16. Przygotowania do obiadu - schabowe: deska, tłuczek, itede. Nagle puka sąsiadka z drugiego piętra:
- Czy państwo mogliby przestać się tak złośliwie tłuc tymi kotletami? Państwo dlatego tak często jecie te schabowe, żeby mi przeszkadzać w oglądaniu telewizji...
* * *
Za czasów mojego pomieszkiwania w akademiku zdarzyła się sytuacja następująca: siedzimy przy jakichś kartach, a tu z kaloryfera co jakiś czas dobywa się walenie. Normalny w domu studenckim stary sposób na powiadomienie kogoś np. dwa długie dwa krótkie znaczy "wrócilim z laborki możecie przyjść", dwa długie trzy krótkie "weźcie flaszkę" itp...
Ale tym razem ktoś sobie urządza dyskusję bo stuki w kaloryfer trwają już kilkanaście minut, wszyscy powoli mają dosyć, w końcu ktoś mówi "K***a mać, przecież można och***ć, niech ktoś weźmie jakiś młot i p******nie w ten kaloryfer może się opamiętają".
Przygotowaliśmy się do operacji, odsunęliśmy stół od kaloryfera, odsunęliśmy firanki kumpel wziął młotek, zamachnął się i... w tym momencie rozległo się pukanie do drzwi. Jako stojący najbliżej otwieram, za drzwiami stoi sąsiad z dołu i mówi:

Test nie dla dyslektyków

21 716  
1   29  
Wkraczamy do Unii Europejskiej i nadszedł czas na umiędzynarodowienie współczesnej polskiej epidemii wśród młodzieży w wieku szkolnym - dysleksji. Poniższe zdjęcie było zrobione podczas mojej wycieczki z kolegami z "Drink Team KrK" w miejscowości Osieczany koło Myślenic a to z kolei koło Krakowa.

Od Redakcji: A teraz zadanie dla Ciebie! Jeżeli choć trochę znasz angielski i nie masz zaświadczenia o dysleksji podaj w komentarzu ile widzisz błędów na poniższym szyldzie? Jako błąd traktujemy słowa, które nie są poprawne ani w jezyku polskim ani w angielskim. POWODZENIA!
Kliknij jeśli niedowidzisz ;)

Wielka Encyklopedia Obrazkowa - Odruch (II)

33 725  
10   22  
Kolejne hasło z Wielkiej Encyklopedii Obrazkowej (W.E.O.). Hasło "odruch" już co prawda prezentowaliśmy ale w W.E.O. czasami występują dwa wyjaśnienia znaczenia danego hasła w celu lepszego zrozumienia.
A dzisiaj...

Definicja słowa: "odruch" (II)

Źródło: Wielka Encyklopedia Obrazkowa, Wyd. Brittanica 2002, s.389

ODRUCH (II)



10
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Test nie dla dyslektyków
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Najbardziej januszowe teksty, jakie pracownicy słyszeli w sklepie II
Przejdź do artykułu Wielka Encyklopedia Obrazkowa - Przerażenie
Przejdź do artykułu 8 koszmarnych przeczuć, które niestety się sprawdziły
Przejdź do artykułu Wielka Encyklopedia Obrazkowa - Fantazja
Przejdź do artykułu 15 najdziwniejszych rzeczy, jakie barmani usłyszeli w pracy
Przejdź do artykułu Wielka Encyklopedia Obrazkowa - Przekształcenie
Przejdź do artykułu Każda rodzina ma jedną, bardzo dziwną zasadę - internauci postanowili podzielić się swoimi
Przejdź do artykułu Miałam problemy z wymową
Przejdź do artykułu Wielka Encyklopedia Obrazkowa - Odruch

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą